Неділя, 19.05.2024, 03:21Вітаю Вас Гість | RSS
Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ№2


ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ

 

ТЕМА УРОКУ.  Проектування БД. Створення структури таблиці БД. Типи даних в БД. Введення та редагування даних в БД.

 

МЕТА УРОКУ:

Навчальна. Ознайомити учнів із методикою проектування БД та способами створення структури БД. Навчити визначати типи даних в БД, вводити та редагувати дані у БД. Навчити опрацьовувати інформацію в БД, застосовувати це для розв’язування конкретних практичних задач.

Розвиваюча. Розвивати уміння працювати з БД та програмою СУБД, цілеспрямованість. Логічне мислення, пам’ять.

Виховна. Виховувати здатність долати перешкоді на життєвому шляху.

 

ОБЛАДНАННЯ:  Комп’ютери класу. Програма СУБД.

 

НАГЛЯДНІСТЬ: Презентації:

·         "Робота з Access”.

                                Картки з завданнями для роботи над БД.

 

ЛІТЕРАТУРА:  Чаповська Р.Б. "MS Access 2000”,  (ст.20-40)

 

ХІД УРОКУ.

 

І. Вступна частина.

1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.

2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

8 учнів письмово працюють над картками.

В цей час інші учні відповідають на запитання учителя.

 

ІIІ. Актуалізація теми уроку.

? 1. Як ви думаєте, чи потрібно регулярно та постійно опрацьовувати дані в БД? Чому?

? 2. На які два типи можна поділити людей, що працюють з БД?

? 3. Яка інформація може знаходитися в БД?

? 4. Що потрібно обміркувати людині перед створенням БД? Чому?

 

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1. Проектування БД та зв’язків об’єктів БД.

2. Типи даних, що використовуються в БД.

3. Способи проектування таблиць в БД.

(Пояснення та практичне виконання учнями при створенні БД "КЛАС”)

4. Вибір типів полів та параметрів полів.

5. Зміна структури таблиці.

(Пояснення та практичне виконання учнями при створенні БД "КЛАС”)

6. Копіювання таблиці в БД.

(Пояснення та практичне виконання учнями при створенні БД "КЛАС”)

7. Введення та редагування даних у таблицю БД.

(Пояснення та практичне виконання учнями при створенні БД "КЛАС”)

8. Збереження створеної структури та таблиць БД.

 

V. Практична робота на ПК.

Учні опрацьовують новий матеріал створюючи власну БД (творча робота).

 

VI. Закріплення вивченого.

Повторення з учнями основного вивченого матеріалу на уроці.

 

I. Аналіз та підсумки уроку.

1. Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи навчилися того, про що планували.

2. Робиться аналіз вивченого матеріалу.

 

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.  І.Т. Зарецька, А.М. Гуржій, О.Ю. Соколов "Інформатика” (частина 2)

                                                  Ст. 106-118 прочитати. Конспект вивчити.


Завантажити konspekt2.doc

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Форма входу
Друзі сайту